Mağazalar

Son Yorumlar

 • Şükrü oguz:
  İyi günler bundan yaklaşık 1 sene önce deri bi spor aldım 3 ay sürmedi tabanı düştü durduk yere yani...
 • Fesih:
  İnci den bir bot aldım almaz olaydım ilk günde yırtıldı tamire verdim yazın verirler inci iflas edecek
 • İstanbul:
  Şirinevlerden marmaraforuma otobüs veya minibüs var mı
 • MEHMET:
  Araba mı bir kere yıkadınız hep iz oldu derilerde bişey olmaz bidaha olmaz deyip getirdiğimde size indirim...
 • ozERme:
  Orda mısın hala geliyorum bende 😀

Nasıl Çalışır

Sayfamıza girdikten hemen sonra öncelikle hangi kategoride alışveriş yapacağınıza yada hangi kategoride kampanyalara bakacağınıza karar vermeniz gerekmektedir, örnek veriyoruz; Büyük Mağazacılık, tıkladıktan hemen sonra sizlere Marmara Forum içerisindeki büyük mağazalara örnek market yada mağazaları çıkartacaktır ve siz artık o sayfadan hangi markayı istiyorsanız ona tıklamanız gerekmektedir, örnek olarak ise; YKM diyelim, o mağazaya tıkladıktan sonra artık YKB mağazasına ait tüm; iletişim bilgilerine, kampanyalara, indirimlere, sosyal paylaşımlarına, fotoğraf galerisine, mağaza turuna ve tanıtım videosuna ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra mağaza hakkında olumlu yada olumsuz yorumlar yapabilir ve tüm marmara forum ziyaretçilerini bilgilendirebilirsiniz.

Mağaza Kampanyaları Nedir?
Siz değerli marmara forum okurları için hazırlanmış aktif kampanya ve indirimleri takip etmenizi sağlayacak alandır.

Mağaza Turu Nedir?
Mağazaların çekilmiş 360 derece turlarına denir, siz ziyatçilerin bilgisayarınız başından mağazaları incelemenizi sağlayacak bir araçtır.

Tanıtım Videosu Nedir?
Mağaza hakkında çekilen kısa bir videodur. Bu video’da ürünlerden, mağazaya bir çok bilgi verilmektedir.

Fotoğraf Galerisi Nedir?
Mağazaların en iyi görsellerinin ve resimlerinin yayınlandığı alandır.

VIP Vitrini Nedir?
Sadece Ana Sayfa’da bulunan ana sayfanın en çok tık alan bölümü olan, kampanyaların resimler ve videolar ile tanıtıldığı alandır. Tüm paketlerden farklı olarak sunulan vip vitrini oldukça ilgi çekmektedir marmara forum okurları sayesinde.

Ana Sayfa Vitrini Nedir?
Ana Sayfa vitrini sayfamıza sponsor olmuş markaların listelendiği alandır. Siz değerli marmara forum kullanıcılarına ulaşmak için perfect paket satın alan mağaza sahipleri ana sayfa vitrinlerinde yer almaktadırlar.

Kategori Vitrini Nedir?
Ana Sayfadan tıkladığınız her hangi bir kategori yani sektör içerisindeki çıkan firmaların listelenmesi ile oluşan dizindir, Ana Sayfa Vitrini gibidir fakat, kullanıcıların direk karşılarına değil, bir seçenek seçtikten sonra karşılarına çıkan sonuçtur. Pro paketi satın alan mağaza sahipleri oralarda listelenmektedirler.

DMCA.com Protection Status