Mağazalar

Son Yorumlar

 • Şükrü oguz:
  İyi günler bundan yaklaşık 1 sene önce deri bi spor aldım 3 ay sürmedi tabanı düştü durduk yere yani...
 • Fesih:
  İnci den bir bot aldım almaz olaydım ilk günde yırtıldı tamire verdim yazın verirler inci iflas edecek
 • İstanbul:
  Şirinevlerden marmaraforuma otobüs veya minibüs var mı
 • MEHMET:
  Araba mı bir kere yıkadınız hep iz oldu derilerde bişey olmaz bidaha olmaz deyip getirdiğimde size indirim...
 • ozERme:
  Orda mısın hala geliyorum bende 😀

Kategori Vitrini

VIP Vitrini Mağazaları

Sinema dünyası

Sinemadevri.com sinema severlerin sinema izlemesi ve vizyona girecek filmleri takip etmeleri için kurulmuş bir websitesidir.Sinemadevri.com bir sinema portalıdır. Site arşivinde bir çok sinema filmi bulunmaktadır. Sinema sektörünün en önemli siteleri arasındaki yerini almıştır.


Sinemadevri.com‘da sinema haberleri, makaleler, sinema salonları seansları ve daha birçok sinema içeriği bulabilirsiniz. www.sinemadevri.com için bir siteden daha fazlası olduğunu söyleyebiliriz. Üyeleri ile tam bir aile ortamı oluşmuş durumdadır. Sitemizde aradğınız tüm filmleri kolayca bulabilir ve izleyebilirsiniz. Vizyondaki filmleri kolayca öğrenebilir size en yakın sinemalar ve seansları öğrenebilirsiniz. Sinemalar hakkında herşeyi sitemiz içerisinde bulabileceksiniz. Sizde sinema film dünyasını takip etmek istiyorsanız mutlaka Sinemadevri.com’ adresine uğramalısınız.

Avm Vitrini Hesaplı Alışveriş

Müşteri memnuyetini en üst seviyede karşılamak için gelişen teknolojiyi sürekli olarak takip eden ekibimiz devamlı olarak projeler geliştirmektedir. Sizlerin alışveriş yapmadan önce mutlaka uğrayıp göz atmanızı ve daha sonra alışverişe çıkmanızı sağlayan bir tasarımla sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Avm Vitrini ziyaretçilerine kampanya, indirim, fırsatlar, ucuzluklar kısacası alışverişin olduğu her alanda hizmet vermeye başlamıştır. Avm Vitrini ekibi olarak geliştirdiğimiz kalite sistemiyle sektörün öncü markaları arasına girmeyi hedeflemektedir.

Niçin Marmara Forum

Marmara Forum açıldı, uzun süredir bugünleri bekliyorduk ve artık istediğimiz gibi mağazaları gezebiliyor ve vitrinlere bakabiliyoruz. Sizlerde aynı şekilde eğlenmeye yada alışveriş yapmaya gidiyorsunuz. Marmara Forum tanıtım sayfası olarak siz değerli okurlarımızdan neler arayıpda bulamadığınızı yada marmara forum‘dan ne gibi yenilikler istiyorsunuz bunları bu sayfanın altındaki yorum alanından yapmanızı rica ediyor ve bu klasik anketimize katılmanızı istiyoruz. Size göre marmara forum nasıl bir avm?

Marmara Forum Açılış

Marmara Forum o kadar güzel bir açılış yaptı ki tüm ziyaretçileri ve konsere gelen kişiler hayran kaldı. Yüksek Sadakat konseri ile açılış devam edersen sabah saatlerinde ilk ziyaretçilerini karşıladı. Marmara Forum Türkiye ve Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezi olarak ülkemiz ve biz İstanbul ‘lular için güzel bir AVM oldu. Aşağıda konserden görüntülere ulaşabiliriz, konser videosu için fozdemir’e teşekkürler.Marmara Forum İndirim Günleri

Marmara Forum AVM tarafından değil ama tüm mağazaların belirli indirim ve kampanya günleri olacağı gelen haberler arasında.. Siz değerli marmara forum ziyaretçileri için bu günlerin tam oturmasıyla sizlere bu sayfadan duyurmayı ve bildirmeyi düşünüyoruz.

Bizi takip etmeye devam edin, kazançlı çıkan siz olacaksınız. Marmara Forum üzerindeki tüm kampanya, indirimlerden ilk haberdar olmak için sayfamıza kayıt olun ve siz değerli okurlarımıza her zaman bildiri gönderip, ilk sizin haberdar olmanızı sağlayalım.

Marmara Forum Açılışını Yüksek Sadakat İle Kutlayacak

Marmara Forum 31 Mart 2011 tarihindeki açılışını Eurovision’da bu sene ülkemizi temsil edecek olan Yüksek Sadakat grubuyla kutlayacak. Bunların yanında Yüksek Sadakat‘in vereceği konserle kapılarını açacak olan Marmara Forum hizmete açılacaktır. Yüksek Sadakat konserine bütün ziyaretçilerimiz davetlidir.

Konser’den bazı kareler…

Yüksek Sadakat konser organizasyondan sonra Marmara Forum bünyesindeki mağazalar ve tüm hizmetleriyle siz ziyaretçilerimizi bekleyecektir. Sizleri bilgendirmeye devam edeceğiz bizleri takip etmeye devam ediniz.


Garden Office Açılışını John Malkovich Yapacak

İstanbul Merter‘de inşaatı devam eden Marmara Forum Garden Oficce açılışını ABD’li ünlü aktör John Malkovich‘in yapacağı açıklandı. Multi Turkmall grubun 9. porjesi olarak hata geçecek olan Marmara Forum Garden Oficce açılışı için John Malkovich davet edildi. Şirket CEO’su Belgü yaptığı açıklamada ABD’de oyunculuğunun yanı sıra yeme içme sektöründede işletmeleri olan John Malkovich kendi marka kimliğiyle Marmara Forum Garden Office‘nin uyuştuğunu ve bu sebeple Türkiye‘ye geleceğini kaydetti .

2004 yılından buyana 2.1 milyar euro yatırım yapılan proje 31 Mart 2011 tarihinde hayata geçmeye hazırlanıyor. 14 ev dekorasyon işletmesi, 14 teknoloji mağazası 65 adet yeme içme işletmesi bir çatı altında bir araya gelecek. Garden office projesiylede ofis yaşantısına yeni bir boyut getiren Marmara Forum yeşil alan ve ofis hayatını iç içe olarak dizayn etmiş. Ofislerin %60’ının kiralandığı kaydedildi.

DMCA.com Protection Status