Mağazalar

Son Yorumlar

 • Şükrü oguz:
  İyi günler bundan yaklaşık 1 sene önce deri bi spor aldım 3 ay sürmedi tabanı düştü durduk yere yani...
 • Fesih:
  İnci den bir bot aldım almaz olaydım ilk günde yırtıldı tamire verdim yazın verirler inci iflas edecek
 • İstanbul:
  Şirinevlerden marmaraforuma otobüs veya minibüs var mı
 • MEHMET:
  Araba mı bir kere yıkadınız hep iz oldu derilerde bişey olmaz bidaha olmaz deyip getirdiğimde size indirim...
 • ozERme:
  Orda mısın hala geliyorum bende 😀

Kategori Vitrini

Sinema Mağazaları

İstanbul Forum CinemaXimum

İstanbul Forum Cinemaximum‘da muhteşem sinema keyfini yaşayacaksınız. Bunun yanında sizlere bir çok hizmeti de aynı anda sunan İstanbul Forum Cinemaximum, ziyaretçilerin rahat etmeleri için herşeyi düşünmüş. En yeni filmleri, yerli ve yapancı filmleri izleyebileceğiniz bir adres olan İstanbul Forum Cinemaximum‘a hepinizi bekliyoruz.

Forum İstanbul Cinemaximum
Mağaza Kampanyaları

# En yeni filmler.
# Gişe yapan filmler.
# Vizyondakiler.

Forum İstanbul Cinemaximum
İletişim Bilgileri

Telefon: 0(212) 640 66 33
Adres / Kat: 2
Web sitesi: www.cinemaximum.com.tr

Marmara Forum Cinemaximum

Marmara Forum Cine Maximum sizler için en son çıkan filmleri ayağınıza kadra getirdi. Sizlerde uygun fiyata sinema keyfini yaşamak istiyorsanız Marmara Forum Cinemaximum’a sizleri de bekliyoruz. Sizin için en kaliteli filmler ve en en uygun popcorn menüleri Cinemaximum’da. Cinemaximum Marmara Forum 3. katta sizlerle.

Marmara Forum Cinemaximum
Mağaza Kampanyaları

# En uygun mısır menüleri
# En son çıkan filmler
# Turkcell’lilere özel süper fiyatlar.

Marmara Forum Cinemaximum
İletişim Bilgileri

Telefon: 0(212) 466 60 66
Adres / Kat: 3
Web sitesi: www.marssinema.com

Sinema dünyası

Sinemadevri.com sinema severlerin sinema izlemesi ve vizyona girecek filmleri takip etmeleri için kurulmuş bir websitesidir.Sinemadevri.com bir sinema portalıdır. Site arşivinde bir çok sinema filmi bulunmaktadır. Sinema sektörünün en önemli siteleri arasındaki yerini almıştır.


Sinemadevri.com‘da sinema haberleri, makaleler, sinema salonları seansları ve daha birçok sinema içeriği bulabilirsiniz. www.sinemadevri.com için bir siteden daha fazlası olduğunu söyleyebiliriz. Üyeleri ile tam bir aile ortamı oluşmuş durumdadır. Sitemizde aradğınız tüm filmleri kolayca bulabilir ve izleyebilirsiniz. Vizyondaki filmleri kolayca öğrenebilir size en yakın sinemalar ve seansları öğrenebilirsiniz. Sinemalar hakkında herşeyi sitemiz içerisinde bulabileceksiniz. Sizde sinema film dünyasını takip etmek istiyorsanız mutlaka Sinemadevri.com’ adresine uğramalısınız.

Marmara Forum Resmi Sitesi

Sitemiz sadece Mağazalar hakkında bilgilendirme amaçlı olup Marmara Forum Resmi sayfası değildir. Sayfalarımızda sadece mağazalara yönelik içerik ve bilgiler mevcuttur. Marmara Forum Resmi Sayfasına ulaşmak için www.marmara-forum.com.tr adresini zayaret edebilirisiniz.

Marmara Forum Cinebonus

Marmara Forum bünyesinde Türkiye’nin en büyük sinema salonunu yapan Cinebonus siz değerli ziyaretçilerimizi beklemektedir. Cinebonus 16 adet sinema salonu bulunan ve 3D film seçenekleride sunmaktadır. Güler yüzlü personeli ve bütün vizyon filmleri ile Cinebonus‘a hepinizi bekliyoruz.

Marmara Forum Cinebonus
Mağaza Kampanyaları

# Tüm Vizyon filmleri.
# Sinema Seansları.
# Sinema Ücreti.

Marmara Forum Cinebonus
İletişim Bilgileri

Mail:
Fax:
Telefon:
Adres / Kat:

Marmara Forum AVM Sayfası Açıldı…

Sayfamız şuanda beta aşamasında olduğu için tüm mağazalar yer almamaktadır ama en kısa süre içerisinde eklenecektir. Tasarım ‘daki bozukluklarda en kısa süre içerisinde giydirileceği için siz değerli marmara forum okurlarından biraz daha sabır ve zaman istiyoruz.

DMCA.com Protection Status