Mağazalar

Son Yorumlar

 • Şükrü oguz:
  İyi günler bundan yaklaşık 1 sene önce deri bi spor aldım 3 ay sürmedi tabanı düştü durduk yere yani...
 • Fesih:
  İnci den bir bot aldım almaz olaydım ilk günde yırtıldı tamire verdim yazın verirler inci iflas edecek
 • İstanbul:
  Şirinevlerden marmaraforuma otobüs veya minibüs var mı
 • MEHMET:
  Araba mı bir kere yıkadınız hep iz oldu derilerde bişey olmaz bidaha olmaz deyip getirdiğimde size indirim...
 • ozERme:
  Orda mısın hala geliyorum bende 😀

Kategori Vitrini

Marmara Park AVM Mağazaları

Marmara Park İş İlanları

Bünyesinde 250 adet mağaza bulunduran ve Türkiye’nin ilk uzay temalı alışveriş merkezi olan Marmara Park‘ın iş ilanlarını da sizlere ayır bir sitede güncel olarak sunmaktayız. En güncel Marmara Park iş ilanlarını kolayca bulabileceğiniz sitemizde sizlere en güncel iş ilanlarını ve en yeni iş haberlerini paylaşmaktayız. Sizlerde sitemizden yararlanarak bir iş sahibi olabilirsiniz.

Bünyesinde 250 mağaza barındıran Marmara Park sırf siz değerli Marmara Park ziyaretçilerimizin memnuniyeti için uzay temalı ve eğlenceli bir avm olarak sizlerin hizmet vermektedir. Sizlerde Marmara Park hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizi takip etmelisiniz. Sizler için en kaliteli hizmeti sunan mağazaların en güncel kampanyaları da sitemizde yer almaktadır. Sizlerde sitemizi takip ederek istediğiniz mağazanın bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Marmara Park Mağazaları

Sizler için en keyifli alışveriş imkanı sunmak için sizlere tüm olankalarla en iyi hizmet verilmektedir. Uzay temalı alışveriş merkezi olarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Marmara Park‘ın bünyesinde bulunan tüm mağazalar kategorize olarak sizlere sunulmuştur. Sizlerde sitemizde gezinerek hem tüm mağazaları hemde mağazaların en güncel kampanyalarına ulaşbilirsiniz. Sitemizi takip ederek Marmara Park hakkında daha çok bilgi elde edebilirsiniz

Bünyesinde 250 mağaza barındıran Marmara Park sırf siz değerli Marmara Park ziyaretçilerimizin memnuniyeti için uzay temalı ve eğlenceli bir avm olarak sizlerin hizmet vermektedir. Sizlerde Marmara Park hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizi takip etmelisiniz. Sizler için en kaliteli hizmeti sunan mağazaların en güncel kampanyaları da sitemizde yer almaktadır. Sizlerde sitemizi takip ederek istediğiniz mağazanın bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Marmara Park Müşteri Hizmetleri

Marmara Park size eğlenceli bir alışveriş merkezi sunuyor. Ancak sizlere sunduğu hizmetleri takipsiz bir şekilde bırakmayan Marmara Park sizler için en iyi şekilde müşteri hizmet servisini sunmaktadır. Sizlerin de Marmara Park AVM ile ilgili sorunlarınıza yardımcı olmak için kan ter içinde çalışan Müşteri Hizmetleri servisi çalışanlarımız ile sizlere her konuda yardımcı olmaktayız. Sizlerde Müşteri Hizmetlerimize bağlanarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Yukarıda ki telefon numarasından ulaşabileceğiniz Marmara Park müşteri hizmetleri sizler için çalışmakta ve sizin her söylediğinize can kulağıyla dinleyip sizlerin şikayetlerinize en iyi şekilde yardımcı olmaktadırlar. Sizlerde Marmara Park’a bir öneri veya şikayetinizi bildirmek istiyorsanız; info@avmmarmarapark.com mail adresinden veya +90 212 854 38 55 müşteri hizmetlerinden bu şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Marmara Park Yönetim

Türkiye’nin ilk ve tek uzay temalı alışveriş merkezinin yönetimini Ece Türkiye ele almaktadır. Ece Türkiye yönetim kadrosunda Marmara Park için ayırdığı harika bir kadro bulunmaktadır. Ece Türkiye’yi biraz tanımak gerekirse; Alman ECE Grubu tarafından Ekim 2000 tarihinde İstanbul’da kuruldu. Bu yıl 12. yılını kutlayan şirket, Türkiye’de büyük ölçekli alışveriş merkezi yatırım projelerinin geliştirilmesi, planlanması, inşaatı, kiralanması, yönetimi ve finansmanı alanında hizmet veriyor.

Yatırım projeleriyle ilgilenen ECE Türkiye, İstanbul’da Metrocity, Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, CarrefourSA Maltepe Park, CarrefourSA Bahçelievler, Neomarin; Ankara’da ANKAmall; Antalya’da Antalya Migros Alışveriş Merkezi ile Terracity Alışveriş Merkezi; Eskişehir’de Espark Alışveriş Merkezi ve İzmir’de CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi’ni yönetiyor. Şirket aynı zamanda İstanbul Beylikdüzü / Esenyurt bölgesinde, 100.000m²’lik kiralanabilir alanı bulunan Marmara Park Alışveriş Merkezi’ni Ekim 2012’de ziyaretçilere açtı.

Marmara Park’da Stand Kiralama

Türkiye’nin ilk uzay temalı alışveriş merkezi Marmara Park AVM’de toplam 100,000 m²’lik kiralanabilir alan ile Bauhaus Yapı Marketi ve Real Hipermarketi yerlerini aldı. Taabii ziyaret ettiyseniz bunları biliyorsunuzdur ancak biz önce bir özet geçip erdındann fiyatları duyurmak istedik. AVM’nin bu konsepti tasarımda da kendini göstermekte ve ziyaretçilere 250 mağaza ile 4000 araçlık otopark alanıyla yepyeni bir alış veriş galaksisi sunuyor.

İnşaat başlamadan önce bile AVM’nin yaklaşık %40’ı kiralanmıştı şimdi ise kiralanabilir alan daha da azalmış durumda. Marmara Park’ta yer alan Saturn, Cinebonus, C&A, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Oysho, Joyes Park, LC Waikiki ve Koton gibi ünlü markalardan dolayı kira fiyatları biraz yüksek gelebilir ancak emin olun buna değecektir.

Marmara Park’da Dükkan Kiralama

Türkiye’nin ilk uzay temalı alışveriş merkezi Marmara Par AVM’de toplam 100,000 m²’lik kiralanabilir alan ile Bauhaus Yapı Marketi ve Real Hipermarketi yerlerini aldı. Taabii ziyaret ettiyseniz bunları biliyorsunuzdur ancak biz önce bir özet geçip erdındann fiyatları duyurmak istedik. AVM’nin bu konsepti tasarımda da kendini göstermekte ve ziyaretçilere 250 mağaza ile 4000 araçlık otopark alanıyla yepyeni bir alış veriş galaksisi sunuyor.

İnşaat başlamadan önce bile AVM’nin yaklaşık %40’ı kiralanmıştı şimdi ise kiralanabilir alan daha da azalmış durumda. Marmara Park’ta yer alan Saturn, Cinebonus, C&A, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Oysho, Joyes Park, LC Waikiki ve Koton gibi ünlü markalardan dolayı kira fiyatları biraz yüksek gelebilir ancak emin olun buna değecektir.

Marmara Park’da Neler Var?

18 Eylül 2012 tarihinde hizmete giren ve günümüzde hala hizmet vermeye devam etmekte olan Türkiye’nin ilk uzay temalı alışveriş merkezi Marmara Park AVM’de nelerin olduğunu ayrı bir konuda açıklamamız gerekirse sizlere diyeceğimiz şu ki sitemizi incelerseniz içerisindeki mağazaları ve mağazaların detaylarını sitemizden öğrenebilirsiniz. Sitemizde tüm avmlere ait kampanyalar ve haberler yer almakla birlikte en yeni açılan mağaza ve avmlerde sitemizde yer almakta.

Türkiye’nin ilk uzay temalı alışveriş merkezinde mağazalar, restaurantlar, eğlence mekanları ve cafeler olmak üzere toplam 250 işyeri bulunmaktadır. 220 milyon Euro’luk yatırımla hizmete giren Marmara Park en kaliteli ve en eğlenceli alışveriş imkanını sizlere sunuyor. Sizlerde sitemizden bilgi alarak Marmara Park’a ulaşıp keyifli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Marmara Park Web Sitesi

Sizler için en güncel kampanyaları ve en yeni avmlerin bilgilerini sunan sitemizde sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Sizlerde sitemizden faydalanarak tüm markaların kampanyalarını ve iş ilanlarını bulabilirsiniz. Marmara Park‘ın tüm iletişim bilgilerini ve tüm detaylarını sunan sitemiz sadece alternatif bir sitedir. Bunun yanında sizlere önerebileceğimiz Marmara Park‘ın kendi resmi sitesidir.

Marmara Park’ın kendi resmi web sitesine www.marmarapark.com adresinden ulaşabilirsiniz. Sizler için sitemizde Marmara Park’la ilgili en güncel en yeni bilgileri paylaşmaktayız. Ancak siz değerli okurlarımız Marmara Park‘ın resmi sitesinden Marmara Park‘a ait etkinlikleri, mağazalarını ve iletişim formu gibi birçok bilgilere ulaşabilirsiniz.

Marmara Park AVM

Sitemizde sizler için Marmara Park AVM’ye ulaşım ve tanıtım bilgileri ayrıca Marmara Park’ta bulunan tüm mağazalar sizler için ayrı ayrı tanıtılmakta tüm kampanyaları en güncel bir şekilde yer almaktadır. Sizlerde sitemizi takip ederek ulaşabileceğiniz tüm avmler hakkında en detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz tüm bilgiler okunadursun gelin biz Marmara Park AVM’nin kapsamlı bir tanıtım videosunu izleyelim ve keyifli bir alışveriş için gerekenleri öğrenelim.Marmara Park Nerede?

18 Eylül 2012 tarihinden itibaren hizmetinizde olan Marmara Park AVM ile ilgili paylaştığımız bilglerle birlikte bir de tüm iletişim bilgileri ve ulaşım için gereken bilgileri sizinle paylaşmaktayız. Sizlerde sitemizi takip ederek Marmara Park gibi tüm avmlerin iletişim bilgilerine ve güncel kampanyalarına ulaşabilirsiniz. Marmara Park’a nasıl gideceğinizi özetlemeden önce sizlere canlı bir korki sunmak isteriz.
Marmara Park’ın konumu yukarıdaki haritadan kolayca görülebilmektedir. Ancak eğer tam olarak adresini merak ederseniz işte adresi; Güzelyurt Mah. 1.Cadde No:33A Esenyurt – İSTANBUL şeklindedir. Sitemizden tüm avmlere ve en güncel kampanyalara ulaşabilirsiniz. Sizin için paylaştığımız her kampanya ve haber güncel olmakla birlikte sizlere iyi bir şekilde de sunulmaktadır.

Marmara Park İletişim Bilgileri

Marmara Park açıldı açılalı sizlere tüm mağazalarını ve detaylı bir şekilde kampanyalarını güncel bir şekilde paylaşmamıza karşın siz değerli ziyaretçilerimiz Marmara Park‘a nasıl gideceğinizi ve iletişim bilgilerini öğrenmek istemişsiniz. Bizimde görevimiz olarak üstlendiğimiz bu bilgileri sizinle paylaşmak için bu konumuzu açtık. Sizlerde sunduğumuz bilgilerden yararlanarak Marmara Park AVM‘ye ulaşabilir ve eğlenceli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

İşte Marmara Park’ın iletişim bilgileri;
Adres: Güzelyurt Mah. 1.Cadde No:33A 34510 Esenyurt – İstanbul
Telefon: +90 212 854 38 55
E-mail: info@avmmarmarapark.com
İnternet Sitesi:www.marmarapark.com

DMCA.com Protection Status