Mağazalar

Son Yorumlar

 • Şükrü oguz:
  İyi günler bundan yaklaşık 1 sene önce deri bi spor aldım 3 ay sürmedi tabanı düştü durduk yere yani...
 • Fesih:
  İnci den bir bot aldım almaz olaydım ilk günde yırtıldı tamire verdim yazın verirler inci iflas edecek
 • İstanbul:
  Şirinevlerden marmaraforuma otobüs veya minibüs var mı
 • MEHMET:
  Araba mı bir kere yıkadınız hep iz oldu derilerde bişey olmaz bidaha olmaz deyip getirdiğimde size indirim...
 • ozERme:
  Orda mısın hala geliyorum bende 😀

Kategori Vitrini

Şubat, 2014

Marmara Forum Mücevher / Altın

Bir kadının en önemli eşyası her zaman takıları olmuştur. Eğer altın sahibi bir kadın ise bu değer kesinlikle ikiye katlanmaktadır. Kadınlar için altın hayattaki en önemli şeylerden biridir. Altın kolye tasarımları 2014 yılında oldukça farklı modellerde karşımıza çıkmaktadır. Farklı figürlerin altın kolye ürünlerinde kullanılması bu modellere olan rağbeti artırmaktadır. Böylece sodellerden bir altın kolye seçip satın alabilirsiniz.

Altın küpe modelleri de en az altın bilezik modelleri kadar dikkat çekiyor. altın bilezik modellerindeki bu renkliliği kadınlar oldukça seviyorlar. Böylece oldukça uyumlu bir altın bilezik ve altın küpe seti oluşturabilirsiniz.

Altın bileklik modelleri giderek kalınlaşıyor ve bu yıl da altın bileklik modellerini hem oldukça kalın hem de ayrıntılı bir işlemeye sahip olduğunu görebiliyoruz.
Altın tektaş yüzüklerin yeri kadınlar için bir başka oluyor ve tektaş altın yüzükler genelde hediye olarak satın alınsa da artık kadınlar da kendi tektaş yüzüklerini satın alıp keyifle bu tektaş yüzükleri takıp günlük yaşamda kullanabiliyorlar.

http://shop.mutlugold.com.tr

DMCA.com Protection Status